Nasz Super Prosecco Van to 3-kołowy Piaggio Ape, który zanim został przekształcony w wyjątkowy mobilny bar, przebył długą drogę! Został sprowadzony z Włoch do Niemiec, skąd potem trafił do małej mieściny pod Rzeszowem i tam czekał na nas ponad 20 lat na łonie natury! Jego kompaktowy rozmiar oznacza, że można go wpasować w każde miejsce na imprezie, dzięki czemu idealnie nadaje się na przyjęcia w Waszym ogrodzie i wesela, a także na duże festiwale oraz pokazy.

Na wygląd naszego Super Prosecco Vana pracowaliśmy miesiącami, aby stał się nie tylko atrakcją ale i ozdobą Twoje wyjątkowego wydarzenia! Stworzyliśmy uniwersalną kremową bazę ze złotymi niczym Prosecco detalami, a wszystko po to, żeby jednocześnie pasował do swojskiego, rustykalnego wesela wśród łąk i drzew, do minimalistycznych modnych wnętrz oraz do bogato zdobionych pałacowych korytarzy.

Nasz bar błyskawicznie serwuje od razu schłodzone wino, dzięki czemu nie trzeba chłodzić setek butelek. Eliminuje to jednocześnie potrzebę wynajmu nieporęcznych urządzeń chłodniczych i dziesiątek wiaderek do lodu. Zaopatrzony w trzy krany może serwować Waszym gościom pyszne wina, cydr a nawet Wasze ulubione piwo! Nie zapomnieliśmy rownież o osobach preferujących Gin, Whisky lub Rum – nasz Prosecco Van został zaopatrzony w oddzielny nalewak, który w tym samym czasie może obsługiwać Waszych bezbąbelkowych gości – sprytne, prawda?

W każdej beczce mieści się ok. 160 kieliszków, a specjalnie zaprojektowany układ naszego baru oznacza, że goście mogą obsłużyć się sami lub pozwolić członkowi naszego zespołu na niezmarnowanie ani kropli! To wspaniała okazja do poćwiczenia swoich barmańskich umiejętności, nabycia ich lub po prostu zrobienia sobie samodzielnie wielkiej dolewki bąbelków.