top of page

NASZA FIRMA

Super Prosecco Van to trójkołowy Piaggio Ape z 1976 r., sprowadzony z Włoch i przekształcony w elegancki mobilny bar. Kompaktowy rozmiar Prosecco Vana oznacza, że można go wpasować w każde miejsce na imprezie, dzięki czemu idealnie nadaje się na przyjęcia w ogrodzie i wesela, a także na duże festiwale oraz pokazy.
 

Nasz bar błyskawicznie serwuje schłodzone Glera Frizzante - unikamy w ten sposób chłodzenia setek butelek. Eliminuje to jednocześnie potrzebę wynajmu nieporęcznych urządzeń chłodniczych i dziesiątek wiaderek do lodu.

 

Jeśli wydarzenie odbywa się w plenerze, komponujemy specjalną mini strefę wypoczynku składającą się z leżaków i stolików. Na zimniejsze wieczory proponujemy ciepłe koce oraz wygodne poduszki.

Super Prosecco Van doskonale wkomponuje się zarówno w eleganckie uroczystości, jak i przyjęcia w klimacie slow, boho, rustic.

Nasza firma uatrakcyjnia Wasze przyjęcia od 2017 roku! Posiadamy ogromne doświadczenie w branży ślubno-eventowej. Zawsze służymy dobrą radą i sprawdzonymi poleceniami. Wyróżniamy się profesionalizmem i wysoką jakością świadczonych usług.

20230525_450.jpg
bottom of page